Вы здесь: Главная > Кулінарна сфера > РЖД віддасть вагони-ресторани засновнику мережі «Колбасофф»

РЖД віддасть вагони-ресторани засновнику мережі «Колбасофф»

Держкомпанія РЖД протягом найближчого місяця може схвалити створення спільного підприємства з «Єдиної мережею харчування», яке буде керувати вогнем-ресторанами. Про це пише газета «Коммерсант» .

«Єдина мережа харчування» контролюється ресторанним холдингом «Арпіком», що належить рестораторові Михайлу Зельману, засновнику мереж «Колбасофф» і «Гудман», і бізнесмену Іскандеру Махмудову. Ця компанія вже поставляє харчування в потяги РЖД, зокрема, в «Сапсан».

Джерела «Комерсанта» стверджують, що рамкова угода між РЖД і «Єдиної мережею харчування» вже підписано. Оператор залізниць внесе в капітал спільного підприємства вагони-ресторани і отримає 51 відсоток акцій. Ресторатори ж за 49 відсотків акцій СП розплатяться грошима і акціями заводу з виробництва комплексних раціонів харчування.

Всього на мережі РЖД діє 906 вагонів-ресторанів і 216 вагонів-кафе. При цьому джерела, близькі до Михайла Зельману, стверджують, що конкурентне середовище не порушується, так як нове СП буде готове працювати з приватниками, які орендують вагони у РЖД. Вартість оренди одного вагона-ресторану оцінюється в чотири мільйони рублів в рік.

СП РЖД і «Єдиної мережі харчування» хоче обслуговувати до 50 відсотків пасажирів Федеральної пасажирської компанії, тобто понад 50 мільйонів осіб на рік. Ціни в вагонах-ресторанах СП хоче встановити на рівні 110-150 рублів, а за набір страв — 220 рублів. Такі низькі ціни пояснюються наміром залучити в ресторани тих, хто їздить у плацкартних вагонах.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментирование записей временно отключено.