Вы здесь: Главная > Кулінарна сфера > Михалков змінив назву мережі «Їмо вдома»

Михалков змінив назву мережі «Їмо вдома»

Режисер Микита Михалков заявив про зміну стартового назви мережі фаст-фуду, яку він запускає спільно з братом Андрієм Кончаловським. Мережа, швидше за все, буде називатися не «Їмо вдома», як анонсувалося раніше, а «Їмо як вдома». Підготовка проекту майже завершена, заявив режисер в інтерв’ю ТАСС.

«Ми зараз закінчуємо оформлення компанії, яка буде цим займатися. Є маса пропозицій з різних сторін. Але є дуже багато і порожніх пропозицій. Хтось хоче просто застрибнути в потяг, що відходить, а хтось серйозно хоче бути локомотивом. Я думаю, що нам потрібно ще місяць-півтора, щоб спакетіровать цей проект », — вважає режисер.

За його словами, основою майбутнього бізнесу будуть вітчизняні продукти харчування. Михалков також зазначив, що в даний час проект реалізується на власні кошти братів, але згодом підприємці візьмуть кредит. Частка позикових ресурсів в загальному обсязі фінансування складе 70 відсотків.

Режисер також заявив, що йому і його братові Андрію Кончаловський було важливо, щоб до цього проекту позитивно поставився міністр сільського господарства Олександр Ткачов.

Про намір Микити Михалкова та Андрія Кончаловського відкрити мережу ресторанів фастфуду, щоб створити конкуренцію «Макдоналдс», стало відомо 9 квітня. Брати-режисери попросили у президента майже мільярд рублів на реалізацію їх ідеї.

В уряді Росії вирішили , що проект вітчизняної мережі ресторанів швидкого харчування не вимагає бюджетної підтримки і претендуватиме на участь в програмах допомоги малому та середньому бізнесу в загальному порядку. У той же час в уряді Московської області пообіцяли виділити земельні ділянки і надати податкові пільги для творців закладів «Їмо вдома».

20 квітня віце-прем’єр Аркадій Дворкович заявив, що авторам проекту буде надана підтримка на рівні «подолання бюрократичних процедур». Через кілька днів він доручив Мінекономрозвитку, ряду інших міністерств, а також Ощадбанку і регіональним властям підготувати відповідні пропозиції. Мінсільгосп і Россільгоспнагляд пообіцяли підтримати проект.

Як пілотний проект Кончаловський і Михалков хочуть побудувати в Московській і Калузької областях дві фабрики-кухні, відкрити 41 кафе і 91 кулінарію. У Москві передбачається розташувати 15 кафе і 23 точки продажу, інші — в регіонах.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментирование записей временно отключено.