Вы здесь: Главная > Новини > Збиток від шахрайства при аутсорсингу харчування російських військових оцінили в мільярд рублів

Збиток від шахрайства при аутсорсингу харчування російських військових оцінили в мільярд рублів

Збиток від шахрайських схем з аутсорсингу харчування військовослужбовців Росії за два роки перевищив суму в мільярд рублів. Про це повідомив головний військовий прокурор Росії Сергій Фридинський на підсумковій колегії відомства, передає «Інтерфакс» .

Він додав, що необхідно використовувати всі наявні можливості взаємодії з правоохоронними та контролюючими структурами як для припинення корупції і її негативних наслідків, так і для розшуку викраденого і забезпечення відшкодування шкоди, пише qzlylt.com.

Фридинський також підкреслив, що особливо ретельний контроль потрібен при витрачанні бюджетних коштів, що виділяються в рамках держоборонзамовлення на технічне переоснащення армії і флоту. «Завдання — забезпечити належне наглядове супровід, в тому числі при використанні новітньої техніки і виконанні конкретними сполуками і військовими частинами навчально-бойових завдань», — сказав він.

За інформацією агентства, на колегії відзначалося, що на вимогу військових прокурорів в минулому році усунуто понад 350 тисяч порушень законів, скасовано майже 12 тисяч незаконних правових актів. Були поновлено права понад 850 тисяч громадян, до державної скарбниці повернуто 9 мільярдів рублів.

25 лютого керівник головного військового слідчого управління Слідчого комітету Росії (СКР) Олександр Сорочкін констатував збільшення більш ніж в півтора рази кількості виявлених у військових відомствах фактів хабарництва за 2015 рік. За його словами, за минулий рік в військові слідчі органи СКР надійшло 28,8 тисячі повідомлень про злочини в міністерствах і відомствах, де передбачена військова служба.

Передача харчування військовослужбовців на аутсорсинг (шляхом залучення зовнішніх організацій до забезпечення армійських їдальнях на комерційній основі) почалася у Росії разом з військовою реформою 2009 року. У 2013-му військові відмовилися від аутсорсингу харчування на військово-польових виходах, зберігши його в пунктах постійної дислокації військових частин.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментирование записей временно отключено.