Вы здесь: Главная > Дитяча кулінарія > Американське дитяче харчування обійшлося Nestle в 5,5 мільярдів доларів

Американське дитяче харчування обійшлося Nestle в 5,5 мільярдів доларів

Швейцарська компанія Nestle заявила про намір купити Gerber Products, підрозділ фармацевтичного гіганта Novartis, що займається виробництвом дитячого харчування. Сума операції складе 5,5 мільярда доларів, повідомляє Reuters. Купівля відбудеться в другій половині 2007 року.

Угода дозволить Nestle, найбільшому в світі виробнику продуктів харчування, посісти перше місце в світі з продажу дитячого харчування, а також стати лідером в США, де вона, як повідомляє Bloomberg, займе 82 відсотки ринку. Виручка Gerber Products до кінця року, за очікуваннями Nestle, повинна скласти близько 1,95 мільярда доларів.

Для Novartis, четвертої в світі компанії з продажу медичних препаратів, продаж харчового підрозділу є частиною програми по скороченню непрофільних активів. У грудні 2006 року компанія продала Nestle підрозділ, що займається виробництвом продуктів харчування медичного призначення за 2,5 мільярда доларів. Продаж активів необхідна для того, щоб сконцентруватися на розробці і продажу нових ліків. До кінця року 100 відсотків виручки компанії будуть приносити медичні препарати. У 1996 році їх частка в доходах становила лише 45 відсотків.

Першу спробу придбати Gerber компанія Nestle зробила в 1994 році, проте поступилася Sandoz AG, яка згодом стала частиною Novartis. В результаті угоди акції Nestle подорожчали на 0,26 відсотка, а вартість цінних паперів Novartis збільшилася на 0,15 відсотка.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментирование записей временно отключено.