Вы здесь: Главная > Кулінарні курйози, Новини, Фаст-фуд > Мера Нью-Йорка звинуватили в невмінні їсти піцу

Мера Нью-Йорка звинуватили в невмінні їсти піцу

Мер Нью-Йорка їсть піцуМер Нью-Йорка Білл де Блазіо скористався столовими приладами в піцерії, повідомляє Mashable. Де Блазіо, обраний на пост мера Нью-Йорка в листопаді 2013 року, таким чином порушив ухвалений серед жителів цього міста звичай їсти піцу руками, складаючи шматок для зручного поїдання.

Де Блазіо у п’ятницю, 10 січня, відвідав піцерію Goodfellas Pizza в районі Стейтен-Айленд. На фотографіях, зроблених під час обіду мера Нью-Йорка, видно, що він їсть піцу з допомогою ножа і вилки. Один з шматочків де Блазіо з’їв традиційним для нью-йоркців способом — руками, але потім знову повернувся до вилки і ножа. Поведінка мера Нью-Йорка за столом викликала негативну реакцію місцевих жителів в соціальних мережах і заклики до імпічменту.

Відеосюжет про вступ Девіда де Блазіо на посаду мера


Сам мер спробував виправдати свою поведінку, написавши у себе в твіттері: «Goodfellas Pizza в Стейтен-Айленді, гарна, як її не візьмеш». Журналістам він заявив, що перейняв звичай їсти піцу ножем і виделкою в Італії, а також звернув увагу, що все ж таки з’їв шматок і руками.

Білл де Блазіо — уродженець Нью-Йорка, однак виріс в Кембриджі, штат Массачусетс, інформує lenta.ru.

Манера їсти піцу не в перший раз стає приводом для критики на адресу відомих жителів Нью-Йорка. Так, у 2011 році підприємець Дональд Трамп, який народився в Нью-Йорку, пообідав з політиком Сарою Пейлін в одній із піцерій міста. Під час обіду Трамп користувався столовими приладами. Згодом телеведучий Джон Стюарт у своїй сатиричній передачі The Daily Show присвятив поведінці Трампа за столом окремий сюжет, в якому розкритикував бізнесмена і на власному прикладі продемонстрував, як правильно їсти піцу.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментирование записей временно отключено.